چمن مصنوعی

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی گزینه بسیار مناسبی برای تراس یا بالکن، روف گاردن، باغچه، حیاط و فضای سبز خانگی است، زیرا نیاز به آبیاری ندارد و دچار آفات گوناگون نمی‌شود. چمنهای موجود در فروشگاه آنلاین خانه پالاز در برابر اشعه UV خورشید مقاوم است و صد در صد قابل شستشو است. شما می‌توانید با توجه به محل مورد استفاده و سلیقه شخصی خود چمن بهاره یا چمن پاییزه را انتخاب کنید. چمنهای بهاره از ترکیب رنگهای سبز تیره و روشن و چمنهای پاییزه از ترکیب رنگهای سبز و زرد تولید می‌شوند. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر برای انتخاب چمن مصنوعی با ما تماس بگیرید.


چمن مصنوعی آزالیا

چمن مصنوعی آزالیا

چمن مصنوعی آزالیا برای باغچه، تراس یا بالکن، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن آزالیا 20 میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای ترکیب سه رنگ سبز است و در دسته چمنهای بهاره قرار می‌گیرد. این محص..

320,000تومان

چمن مصنوعی ارکیده

چمن مصنوعی ارکیده

چمن مصنوعی ارکیده برای باغچه، تراس یا بالکن، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن ارکیده 15 میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای ترکیب دو رنگ سبز است و در دسته چمنهای بهاره قرار می‌گیرد. این محص..

315,000تومان

چمن مصنوعی اطلسی

چمن مصنوعی اطلسی

چمن مصنوعی اطلسی دو لایه است و برای اماکن پر تردد مناسب است. ارتفاع نخ چمن اطلسی 25 میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای ترکیب دو رنگ سبز است و در دسته چمنهای بهاره قرار می‌گیرد. این محصول صد در صد قابل ..

390,000تومان

چمن مصنوعی اقاقیا

چمن مصنوعی اقاقیا

چمن مصنوعی اقاقیا برای باغچه، تراس یا بالکن، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن اقاقیا 25 میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای ترکیب دو  رنگ سبز است و در دسته چمنهای بهاره قرار می‌گیرد. ا..

355,000تومان

چمن مصنوعی بنفشه

چمن مصنوعی بنفشه

چمن مصنوعی بنفشه برای باغچه، بالکن یا تراس، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن بنفشه 25 میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای ترکیب دو  رنگ سبز است و در دسته چمنهای بهاره قرار می‌گیرد. این..

350,000تومان

چمن مصنوعی رز

چمن مصنوعی رز

چمن مصنوعی رز برای باغچه، تراس یا بالکن، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن رز 30 میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای ترکیب سه رنگ سبز است و در دسته چمنهای بهاره قرار می‌گیرد. این محصول صد در..

420,000تومان

چمن مصنوعی شقایق

چمن مصنوعی شقایق

چمن مصنوعی شقایق برای باغچه، بالکن یا تراس، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن شقایق 30 میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای ترکیب دو رنگ سبز و یک رنگ زرد است و در دسته چمنهای پاییزه قرار می‌گ..

420,000تومان

چمن مصنوعی لادن

چمن مصنوعی لادن

چمن مصنوعی لادن برای باغچه، بالکن یا تراس، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن لادن 35 میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای ترکیب دو رنگ سبز و یک رنگ زرد است و در دسته چمنهای پاییزه قرار می‌گیر..

455,000تومان

چمن مصنوعی لاله

چمن مصنوعی لاله

چمن مصنوعی لاله برای باغچه، تراس یا بالکن، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن لاله 45 میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای ترکیب سه رنگ سبز است و در دسته چمنهای بهاره قرار می‌گیرد. این محصول ص..

465,000تومان

چمن مصنوعی لیلیوم

چمن مصنوعی لیلیوم

چمن مصنوعی لیلیوم برای باغچه، تراس یا بالکن، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن لیلیوم 13 میلیمتر است. این چمن مصنوعی تک رنگ سبز است و در دسته چمنهای بهاره قرار می‌گیرد. این محصول..

255,000تومان

چمن مصنوعی مریم

چمن مصنوعی مریم

چمن مصنوعی مریم برای باغچه، بالکن یا تراس، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن مریم 15میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای تک رنگ سبز است و در دسته چمنهای بهاره قرار می‌گیرد. این محصو..

295,000تومان

چمن مصنوعی نسترن

چمن مصنوعی نسترن

چمن مصنوعی نسترن برای باغچه، تراس یا بالکن، روف گاردن و فضای سبز مناسب است. ارتفاع نخ چمن نسترن 45 میلیمتر است. این چمن مصنوعی دارای ترکیب دو رنگ سبز و یک رنگ زرد است و در دسته چمنهای پاییزه قرار می‌گ..

465,000تومان

چمن مصنوعی ورزشی دارک

چمن مصنوعی ورزشی دارک

چمن مصنوعی ورزشی دارک برای زمین‌ ورزش مثل زمین فوتبال یا گلف مناسب است. ارتفاع نخ چمن ورزشی 50 میلی‌متر است. رنگ این چمن مصنوعی  سبز تیره است. این محصول 100% قابل شستشو است و در برابر اشعه UV خور..

450,000تومان

چمن مصنوعی ورزشی لایت

چمن مصنوعی ورزشی لایت

چمن مصنوعی ورزشی لایت برای زمین‌ ورزش مثل زمین فوتبال یا گلف مناسب است. ارتفاع نخ چمن ورزشی 50 میلی‌متر است. رنگ این چمن مصنوعی  سبز روشن است. این محصول 100% قابل شستشو است و در برابر اشعه UV خور..

450,000تومان

نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)